Популярні запитання

Чи можливо отримання квитка в касі по закордонному паспорту (посвідченню водія, студентському квитку ....)?

Чи допускається розбіжність між ваучером і пред'явленим документом?

У відповідності з правилами роботи сайту:

-------------------- http://ticket.bus.com.ua/rules?lang=ua ---------------------

4.1.2.            Квиток може бути оформлений та виданий тільки тій особі, чиє прізвище значиться в ваучері, та по документу, що посвідчує цю особу.

4.1.3.            Касир, одержавши ваучер (реквізити квитка) перевіряє наявність та його реквізити по комп'ютерній базі даних, пересвідчується що на ваучері та в базі даних комп'ютера реквізити квитка однакові, перевіряє особу та друкує (оформляє) квиток.

4.1.4.              Якщо при перевірці буде виявлено будь яке розходження  даних, або прізвище та ініціали особи, що отримує квиток не відповідають ваучеру, то касир відмовляє в оформлені квитка. Гроші в такому випадку можуть бути повернуті по заяві користувача згідно пункту 5.2. цих правил та згідно пункту 136 документу “Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту” (Затверджені постановою Кабінету міністрів України від 26 вересня 2007 р. №1184).

------------------------------------------------------------------

... По документу, який засвідчує цю особу ...

Який саме документ засвідчує особу, вирішує адміністрація автовокзалу (перевізника). Звичайно таким визнається документ, який виданий державними органами і на якому наявна фотографія власника. Шрифт, що використовується  (кирилиця / латиниця) повинні бути однаковими у ваучері та пред'явленому документі.

Якщо між ваучером (замовленням) та пред'явленим документом виявляється відмінність не більше ніж в два символи то ЗВИЧАЙНО така розбіжність трактується на користь пасажира.

Для міжнародних перевезень вимоги відповідності можуть бути більш жорсткими, в сумнівних випадках слід проконсультуватися з автовокзалом / перевізником (контакти наведені на Вашому ваучері).

див. також:  http://faq.bus.com.ua/?qn=21&s=10&c=10  (як скасувати замовлення)